Serwis Turystyczny Świdnicy

notes (0)
    
Strona główna » Reklama w Internecie
 

Co warto zobaczyć?

 
 

Polecany nocleg

 
 

Warto zobaczyć

 
 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami i ofertami ze Świdnicy? Zapisz się do newslettera
E-mail
 
 

Reklama w Internecie

Posiadasz lub reprezentujesz hotel, pensjonat lub inny obiekt noclegowy? Zapraszamy do współpracy z nami - nasza firma w kompleksowy sposób wspomaga sprzedaż usług hotelowych i turystycznych w Internecie. Zobacz co oferujemy:

Reklama w portalach internetowych
Grupa Hotelisko.pl to flagowy produkt firmy Get In Web, docierający codziennie do dziesiątek tysięcy Internautów poszukujących usług hotelarskich i turystycznych. Dzięki solidnej reklamie dysponuje dużym potencjałem marketingowym, stanowiącym potężne narzędzie reklamowe dla naszych klientów. Portal który widzisz, jest jednym z wielu serwisów turystycznych grupy. Dołącz do grona zadowolonych klientów naszej firmy - szczegóły reklamy w portalach Hotelisko.pl znajdziesz na stronie www.hotelisko.eu.

Doradztwo w zakresie marketingu internetowego
Firma Get In Web świadczy kompleksowe usługi marketingowe w Internecie. Jeśli chciałbyś zwiększyć swoją obecność w sieci, ale nie wiesz w które produkty i usługi warto zainwestować - skontaktuj się z nami - opracujemy właściwą strategię, pomożemy w wyborze właściwej drogi z punktu widzenia opłacalności i skuteczności inwestowanych środków. Powierz promocję hotelu czy pensjonatu w Internecie specjalistom w tej dziedzinie.

Tworzenie stron i serwisów dla hotelarstwa i turystyki
W dobie nowoczesnych technologii i ery Internetu, nie sposób wyobrazić sobie działalności jakiegokolwiek hotelu bez obecności w sieci. Solidna strona internetowa, wykonana w zgodzie z najnowszymi standardami, zarządzalna poprzez system CMS umożliwiający samodzielną aktualizację i konfigurację, budowa w duchu web-usability - spójna, czytelna i intuicyjna oraz odpowiednio zoptymalizowana dla wyszukiwarek internetowych to standard wykonywanych przez nas stron hotelowych. Wychodzimy z założenia, że strona internetowa to nie adres na wizytówce, ale skuteczne narzędzie marketingowe wspomagające sprzedaż. Takie są nasze strony internetowe...

Pozycjonowanie stron z branży HoReCa
Pozycjonowanie stron jest jedną z najbardziej efektywnych form reklamy w Internecie. Wysokie pozycje w wyszukiwarkach to często cel osób odpowiedzialnych za marketing internetowy przedsiębiorstwa hotelowego. Ten cel możecie zrealizować dzięki pomocy naszej firmy - jako jeden z liderów branży posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę oraz potężne zaplecze stron turystycznych pozwalające na osiąganie wysokich pozycji dla mocno konkurencyjnych fraz. Pozycjonujemy tylko "fair play", dbając o dobry wizerunek naszych klientów.

Prowadzenie kampanii linków sponsorowanych
Czy zastanawialiście się kiedyś jak wygląda reklama idealna lub czy w ogóle istnieje? Z pewnością ciężko to sobie wyobrazić, ale tak właśnie w skrócie można scharakteryzować linki sponsorowane Google AdWords - nowoczesną, mierzalną i skierowaną do właściwych odbiorców reklamę. Linki sponsorowane są reklamą pozytywnie odbieraną przez adresatów, ponieważ są przydatne i prezentowane w przyjaznej użytkownikom formie boksów. Są rozliczane w modelu CPC, dzięki czemu płacicie jedynie za realnie przekierowanego użytkownika, a nie wyświetlenie reklamy.

Kompleksowa obsługa hoteli
Dorzadztwo w zakresie marketingu w Internecie oraz wyboru właściwej strategii, przygotowanie hotelowej strony internetowej, pozycjonowanie w wynikach organicznych, prowadzenie kampanii linków sponsorowanych, reklama w portalach internetowych, social marketing, wideo marketing, przygotowywanie kampanii bannerowych itd. - te elementy współdziałając ze sobą stanowią rewelacyjną kombinację marketingu w Internecie. Chcesz być widoczny? Zgłoś się do nas - skutecznie generujemy ruch w biznesie hotelarskim.

Chciałbyś tylko dodać obiekt do bazy? Zobacz szczegóły prezentacji na stronie www.hotelisko.eu. Jeśli jesteś zainteresowany kompleksową obsługą lub ofertą dotyczącą pozycjonowania czy przygotowania strony hotelowej - zgłoś się do nas lub zobacz szczegóły na naszej stronie firmowej.

Zapraszamy do współpracy
Get In Web
www.getinweb.pl
biuro (małpa) getinweb.pl
tel. 694 669 014

Rejestracja obiektów w bazie
www.hotelisko.eu.
 
 
 
Boże Narodzenie
Sylwester
Na weekend
Konferencje, szkolenia
Imprezy integracyjne
więcej »
 

Pogoda w Świdnicy

temp.
0 °C
deszcz 0.0 cm
śnieg 0.0 cm
wiatr 0 km/h
  szczegóły »
 
 

Statystyka


gości on-line: 4
odwiedzin dzisiaj: 144
łącznie odsłon: 2062324
od dnia: 2012-01-19
czas generowania: -0.66
 
 

Zobacz także